Електрокари обкладуть податком: у Раді пропонують запровадити збір для власників авто
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Електрокари обкладуть податком: у Раді пропонують запровадити збір для власників авто

Апр 10, 2026
Електрокари обкладуть податком: у Раді пропонують запровадити збір для власників авто

В Україні готують гучні нововведення для власників електромобілів. Народний депутат Юрій Камельчук заявив, що стрімкий бум «зеленого» транспорту — з 20 тисяч до майже 300 тисяч авто — змушує владу терміново шукати нові джерела наповнення бюджету.

Проблема в тому, що водії електрокарів не купують бензин чи дизель, а значить — не платять акциз, який фактично фінансує ремонт доріг.

У зв’язку з цим у парламенті заговорили про запровадження нового збору — за аналогією з європейською віньєткою. Фактично це буде плата за користування автошляхами.

Очікується, що податок зроблять фіксованим: можна буде обрати місячний або річний доступ до доріг.

Конкретні цифри поки що не називають, але депутати вже попереджають — без таких кроків відновлювати дорожню інфраструктуру стане неможливо.

Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро  в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться