За керування автомобілем із механічною коробкою передач, якщо у водійських правах є відповідне обмеження, тепер загрожує штраф до 40 800 гривень.
Йдеться про водіїв, яким дозволено керувати лише авто з автоматичною трансмісією. Порушення цієї вимоги прирівнюється до керування транспортом без належного права.
У поліції наголошують: навіть якщо водій має посвідчення, але ігнорує зазначені в ньому обмеження — це серйозне порушення з максимальними штрафами.
Тож перед тим, як сісти за кермо, варто уважно перевірити свої права, щоб не отримати величезний штраф.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

