Поліція затримала чоловіка, який наприкінці січня влаштував піротехнічне «шоу» в АНД районі
30 січня близько 19:20 невідомі запустили феєрверк поблизу житлового будинку. На місці події поліцейські виявили залишки використаної піротехніки, а згодом за допомогою кримінального аналізу встановили причетного — ним виявився 34-річний місцевий мешканець. Чоловіку повідомили про підозру в хуліганстві. Йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

