Поліція розшукала та затримала групу чоловіків, які у березні напали на суддю в Соборному районі Дніпра.
Як повідомляє Національна поліція України, на жінку накинулися троє зловмисників саме в той момент, коли вона виходила з власного автомобіля.
Після побиття фігуранти втекли з місця події на машині, залишивши потерпілу з тілесними ушкодженнями.
Оперативники встановили, що затриманим від 33 до 36 років, а причиною нападу стала робота судді та рішення, які вона ухвалювала.
Щоб зібрати докази, правоохоронці провели 38 обшуків у Дніпропетровській та Кіровоградській областях.
Наразі слідчі дії тривають, а підозрюваним готуються обрати запобіжні заходи за вчинення насильства щодо представника правосуддя.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

