СБУ та Нацполіція викрили криптошахраїв, які обкрадали громадян ЄС У Дніпрі затримали лідера злочинної організації та 10 його спільників. Разом із правоохоронцями Латвії та Литви ліквідовано масштабну схему виманювання грошей під виглядом інвестицій у криптобіржі.
За даними слідства, за рік зловмисники «заробили» щонайменше 1,2 млн доларів. У місті діяли 4 кол-центри, оператори яких переконували іноземців вкладати кошти у фейкові криптопроєкти. Під час 40 обшуків вилучили техніку та понад 21 млн грн у гривневому еквіваленті. Фігурантам повідомлено про підозри за кількома статтями ККУ, їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

