Вперше за 16 років Україна на зимовій Олімпіаді не здобула жодної медалі:
це третя найгірша Олімпіада для нашої країни в історії
🏃 Це була найгірша Олімпіада в історії — без жодної медалі українська команда їде додому з зимових Олімпійських ігр-2026
На жаль, на цих змаганнях «синьо-жовта» збірна встановила національний антирекорд — найкращим результатом була шоста сходинка у командному фристайлі та в естафеті по санному спорту.
Подібне вже ставалось у 2002 та 2010 роках, але тоді для українських спортсменів найкращими результатами ставали п’яті місця.

