Отримати допомогу матимуть змогу не лише пенсіонери!
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що в Україні готують нову разову соціальну виплату у розмірі 1500 грн для найвразливіших категорій населення. Допомогу отримають майже 13 млн людей, з посиланням на заяву очільниці українського уряду в Telegram.
«За результатами обговорення з президентом України готуємо новий пакет підтримки для людей», — повідомила прем’єрка.
Доплату отримають:
- пенсіонери за віком;
- люди з інвалідністю;
- малозабезпечені громадяни;
- отримувачі базової соціальної допомоги;
- внутрішньо переміщені особи;
- сім’ї з дітьми.
Загалом виплату можуть отримати майже 13 млн людей.
Гроші надійдуть одноразово у квітні. Їх перерахують через ті ж механізми, якими люди отримують соціальні виплати — на банківські рахунки або через Укрпошту.
«Виплати будуть здійснені в межах чинних бюджетних програм Мінсоцполітики», — зазначила Свириденко.
Нагадаємо, з 1 березня в Україні провели індексацію пенсій. Коефіцієнт підвищення становив 12,1%, а перерахунок торкнувся близько 10 млн людей — зокрема пенсіонерів за загальним законом, військових та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Мінімальна надбавка після індексації становила 100 грн, максимальна — 2595 грн. Для працюючих пенсіонерів перерахунок із урахуванням оновленого страхового стажу мають провести з 1 квітня.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram, щоб бути в курсі останніх подій.

