Росія змінює тактику ударів на весну-літо - тепер під прицілом не тепло, а вода.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Росія змінює тактику ударів на весну-літо — тепер під прицілом не тепло, а вода.

Фев 23, 2026

❗️Росія змінює тактику ударів на весну-літо — тепер під прицілом не тепло, а вода. Київ, Одеса, Харків і Дніпро — найбільші міста можуть залишитися без водопостачання

📍ГЕС виробляють електроенергію, але напряму не подають воду в міста — їх пошкодження саме по собі не означає зникнення водопостачання.

📍Найвразливіші — насосні та очисні станції. Якщо їх пошкодити, міста можуть залишитися без води, навіть коли вона є у річках.

📍Перші наслідки ударів — падіння тиску в мережі: вода не доходить на верхні поверхи, з’являються локальні відключення.

📍Ураження насосних станцій або підстанцій може повністю зупинити подачу води — до відновлення електрики чи запуску генераторів.

📍Падіння тиску підвищує ризик забруднення труб — у мережу може потрапляти ґрунтова вода, що погіршує якість води.

📍Окремий ризик — каналізація: без електрики не працюють насосні станції, можливі підтоплення й санітарні проблеми.

📍Тривалі перебої з водою можуть спричинити спалахи кишкових інфекцій, гепатиту А, харчових отруєнь і різке погіршення гігієни в лікарнях, школах і житлі.

📍Можливі зупинки підприємств, перебої в роботі лікарень, закриття шкіл, зростання санітарних ризиків і навіть евакуація частини населення.

📍Повністю «обнулити» систему у великих містах складно — є резервні лінії, генератори й дублюючі магістралі. Але регулярні удари можуть викликати часті локальні відключення води й падіння тиску. Повного колапсу може не бути — проте, життя мегаполісів стане значно складнішим.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться