Президент Володимир Зеленський виступив із пропозицією зберегти режим припинення вогню і після Великодніх свят. Україна готова дотримуватися «тиші», але лише за умови аналогічних дій з боку Росії.
Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.
За словами президента, українські військові діятимуть за принципом «дзеркальної відповіді». Якщо ворог утримається від атак — як на суходолі, так і в повітрі та на морі — Сили оборони також не відкриватимуть вогонь. Водночас армія залишається у повній бойовій готовності на випадок будь-яких провокацій.
Окремо Володимир Зеленський провів нараду з головнокомандувачем ЗСУ Олександр Сирський. Під час зустрічі було узгоджено чіткий план дій для підрозділів у разі дотримання режиму припинення вогню.
Українське військове командування продовжує контролювати ситуацію по всій лінії фронту. Наразі Київ очікує на відповідь Москви щодо запропонованої ініціативи.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

