Держава вже 2 місяці не сплачує "національний кешбек". Названо причину.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Держава вже 2 місяці не сплачує «національний кешбек». Названо причину.

Ноя 6, 2025

Виплати за програмою «Національний кешбек» уже два місяці не надходять на рахунки українців

через брак коштів на її фінансування, — «ЕП» з посиланням на джерела Платежі планували здійснювати за рахунок резервного фонду, проте кошти закінчилися і там.

 

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться