Виплати за програмою «Національний кешбек» уже два місяці не надходять на рахунки українців
через брак коштів на її фінансування, — «ЕП» з посиланням на джерела Платежі планували здійснювати за рахунок резервного фонду, проте кошти закінчилися і там.

