Міськрада оприлюднила проєкт розпорядження про старт опалювального сезону у Дніпрі.
Згідно з документом, подачу тепла планують розпочати з 1 листопада, спершу — до об’єктів соціальної сфери.
Розпорядження поки що не підписане мером.
Міськрада оприлюднила проєкт розпорядження про старт опалювального сезону у Дніпрі.
Розпорядження поки що не підписане мером.