Сьогодні в області стартувало розмінування полів.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Сьогодні в області стартувало розмінування полів.

Мар 13, 2023

Сьогодні в області стартувало розмінування полів. Аби посівна🌾була безпечною.

Сапери працювали в Криворізькому районі – почали з Зеленодольської громади. Одне з полів повністю зачистили. Вибухонебезпечні предмети💥 знешкодили.

У ДСНСників є все необхідне для піротехнічних робіт. Територію вони обстежують дронами.

Завтра розмінування продовжаться на інших територіях, засіяних боєприпасами після ворожих обстрілів. Аби аграрії працювали без ризику, а весняні роботи в полях пройшли вчасно.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться