Протягом доби російські війська понад 15 разів атакували території Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією.
Найбільше ударів припало на Нікопольський район. Ворог обстрілював Нікополь, а також Марганецьку, Червоногригорівську, Покровську та Мирівську громади.
Внаслідок атак пошкоджено приватний будинок та об’єкти інфраструктури.
🏚 У Кам’янському пошкоджена будівля
У Кам’янському районі через ворожі удари зазнала пошкоджень будівля, яка наразі не експлуатується.
🌾 Під ударом опинилася й Самарівщина
Російські війська атакували також Губиниську громаду Самарівського району.
Там пошкоджено агропідприємство та магазин.
🙏 Минулося без постраждалих
Попри масштаб атак, у всіх трьох районах обійшлося без загиблих і поранених.
🕯️ Дніпро у жалобі після смертельного удару по житловому кварталу
Сьогодні Дніпро переживає день скорботи після російської атаки на житловий квартал, яка забрала життя 16 людей.
Серед загиблих — двоє дітей: хлопчики 3 та 8 років. Вони спали у своїх домівках, коли російська ракета вдарила по житлових будинках.
Цей удар став черговим нагадуванням про ціну, яку платять мирні мешканці через війну.
Світла пам’ять загиблим. Щирі співчуття рідним і близьким.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.