Російські війська понад 20 разів атакували Дніпропетровську область артилерією та безпілотниками. Під ворожими ударами опинилися Нікопольський, Самарівський та Криворізький райони. Внаслідок обстрілів постраждали двоє людей, пошкоджено житлові будинки та інфраструктуру.
🔥 Нікопольщина під масованими ударами
На Нікопольщині окупанти били по Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах.
Унаслідок атак пошкоджені:
адміністративна будівля;
приватний житловий будинок.
Також постраждав 22-річний хлопець. Медики надали йому допомогу, лікування він проходитиме амбулаторно.
💥 Удар по Самарівському району
У Самарівському районі російські війська атакували Перещепинську громаду.
Через обстріл понівечено об’єкти інфраструктури. Інформація щодо масштабів руйнувань уточнюється.
🏠 На Криворіжжі пошкоджені будинки
На Криворізькому напрямку ворог обстріляв райцентр та Лозуватську громаду.
Внаслідок атаки пошкоджені приватні оселі. Постраждала 41-річна жінка — після надання медичної допомоги вона лікуватиметься вдома.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.