Содержание
🔥 У Дніпрі пошкоджені будинки, склад і автомобілі
У ніч на 20 травня російські війська завдали ударів по Дніпропетровській області ракетою, артилерією та безпілотниками. Найбільше постраждав Дніпро, де внаслідок атаки загинули двоє людей.
Через обстріл у місті пошкоджено продуктовий склад, приватні будинки та легковий автомобіль. Поранення дістали шестеро людей.
🚑 Троє постраждалих перебувають у важкому стані
До лікарень госпіталізували 42-річну жінку, а також чоловіків віком 47 та 25 років — їхній стан медики оцінюють як важкий.
Ще двоє чоловіків, 47 та 40 років, перебувають у стані середньої тяжкості. 27-річний постраждалий проходитиме лікування амбулаторно.
🏭 Під ударом опинилося підприємство у Дніпровському районі
Російські війська також атакували Петриківську громаду Дніпровського району. Внаслідок удару пошкоджень зазнало місцеве підприємство.
💥 Нікопольщина знову під ворожим вогнем
На Нікопольщині окупанти били по райцентру, а також Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Через атаки пошкоджено підприємство, багатоквартирний будинок, приватні оселі та автомобілі.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

