Російські війська понад 50 разів атакували Дніпропетровську область, застосовуючи артилерію, безпілотники та авіабомби. Внаслідок обстрілів постраждали троє людей, пошкоджено житлові будинки, автівки та інфраструктуру.
🔥 Нікопольщина під масованими ударами
Ворог обстрілював Нікополь, а також Червоногригорівську, Покровську, Марганецьку та Мирівську громади.
Унаслідок атак пошкоджені:
- багатоквартирний будинок;
- приватні оселі;
- автозаправна станція;
- легкові автомобілі.
Поранення дістали двоє чоловіків віком 58 та 67 років. Медики надали їм необхідну допомогу, подальше лікування вони проходитимуть амбулаторно.
🚑 На Синельниківщині постраждав чоловік
Також російські війська атакували Покровську та Дубовиківську громади Синельниківського району.
Через ворожі удари пошкоджені приватний будинок і нежитлова будівля, яка не експлуатувалася.
Постраждав 68-річний чоловік. Його госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

