З тризубом і в кольорах українського прапора: у Києві запалили вогні на головній ялинці країни
Традиційно 19 грудня, у День Святого Миколая, в Києві засвітили вогні на головній ялинці країни на Софійській площі.
Попри всі намагання російських терористів позбавити українців свят, міська влада столиці вирішила не відступати від традицій і подарувати дітям різдвяну радість.


