Чому знову вимикають світло: пояснення від ДТЕК
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Чому знову вимикають світло: пояснення від ДТЕК

Мар 19, 2026
Чому знову вимикають світло: пояснення від ДТЕК

В Україні знову запровадили обмеження електропостачання через пошкодження мереж, зниження генерації та сезонне зростання споживання.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

Наразі в Україні знову діють обмеження подачі електроенергії — для населення запроваджено графіки відключень, а для бізнесу діють обмеження потужності.

У ДТЕК пояснили, що головною причиною є пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури, необхідних для передачі електроенергії.

Через це енергосистема не може передати достатній обсяг електрики споживачам.

Додатково на ситуацію вплинула зміна погодних умов — похолодання та зменшення сонячної активності, через що сонячні електростанції виробляють менше енергії.

Також частина атомних енергоблоків перебуває у планових ремонтах.

У ДТЕК зазначили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися протягом дня, тому актуальні графіки відключень слід перевіряти на сайтах операторів систем розподілу, у чат-ботах та офіційних застосунках.

Енергетики запевняють, що працюють над стабілізацією подачі електроенергії.

Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро  в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться