У Дніпрі з початком весняно-літнього сезону знову запроваджують оплату за паркування на деяких майданчиках, розташованих поблизу популярних зон відпочинку. Про це повідомляє Департамент транспорту та транспортної інфраструктури.
Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, ухваленого 24 лютого 2026 року, відзавтра, 1 квітня, паркування авто стане платним на таких локаціях:
- під’їзд до парку ім. Шевченка;
- вул. Січеславська Набережна, район буд. № 57-А, АЗС «Юкон»;
- вул. Січеславська Набережна, в районі Фестивального причалу;
- вул. Січеславська Набережна, в районі мосту на Монастирський острів.
На вказаних майданчиках почнуть працювати паркомати, а інформацію про актуальні тарифи та зони паркування також буде внесено до мобільних застосунків Parking Dnipro та UNIP.
Зміни діятимуть до 31 жовтня 2026 року включно.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

