Частині українців провели перерахунок за комунальні послуги. Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко, пише департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України. За її словами, перерахунок здійснили за січень для тих міст, де послуги фактично не надавалися в повному обсязі або належної якості через атаки російських військ.
Загалом з платіжок “відняли” 36,4 мільйона гривень за:
- теплопостачання — 16,6 млн грн;
- гаряча вода — 9,9 млн грн;
- водопостачання — 3,9 млн грн;
- водовідведення — 5,7 млн грн;
- поводження з відходами — 257,6 тис. грн.
Жителям Києва не нарахували за січень:
- 9,1 млн грн за водопостачання та водовідведення;
- взагалі не нарахували плату за централізоване теплопостачання.
“Держпродспоживслужба продовжуватиме контролювати виконання цього рішення. Принцип незмінний — люди мають платити лише за фактично отримані послуги”, — наголосила Свириденко.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

