Йдеться на сайті “Дії”.
Хто може отримати виплати
Йдеться про енергетиків, комунальників і залізничників, які ліквідовували наслідки російських атак.
До програми внесли підприємства, які ліквідовували наслідки російських обстрілів та аварій за зверненням Київської міської та обласних військових адміністрацій або пропустили термін подання заяв.
Додатковий список співробітників на виплату 20 тисяч гривень можна подати до 15 квітня в “Дії”.
Як подати заявку на виплати
Для подання заявки потрібно:
- Авторизуватися на порталі “Дія” як керівнику або уповноваженій особі.
- Обрати послугу та подати заяву — до 15 квітня.
- Якщо компанія у списках від міністерств — форма відкриється автоматично.
- Вказати дані працівників:
- прізвище, ім’я, по батькові;
- реєстраційний номер платника податків;
- посаду;
- рахунок;
- номер телефону.
5. Підписати заяву кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
Щойно списки передадуть у банк, працівникам надійде пуш-повідомлення в мобільному застосунку “Дія” — це означає, що кошти скоро будуть на рахунку.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

