Содержание
В Україні 21 травня частина регіонів залишилася без електропостачання через наслідки російських атак та негоди. Про це повідомили у Міністерстві енергетики України.
🚨 Через обстріли постраждали енергооб’єкти у кількох областях
Унаслідок ракетно-дронових ударів російської армії частково знеструмленими залишилися:
- Сумська область;
- Харківська область;
- Запорізька область;
- Дніпропетровська область.
Наразі енергетики працюють над відновленням пошкодженої інфраструктури та поверненням електропостачання споживачам.
🌩️ Негода залишила без світла понад 160 населених пунктів
Окрім атак, проблеми в енергосистемі спричинили сильні грози та шквальний вітер.
Через негоду повністю без електроенергії залишилися понад 160 населених пунктів у:
- Київській області;
- Черкаській області;
- Чернігівській області;
- Харківській області;
- Дніпропетровській області;
- Полтавській області.
Фахівці проводять аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях та підстанціях.
💡 Чи вводитимуть графіки відключень
У Міністерстві енергетики зазначили, що станом на сьогодні погодинні графіки відключення електроенергії для населення не запроваджуються.
Також наразі не планують обмеження потужності для промислових підприємств.
🌧️ Синоптики попередили про нові грози та шквали
Синоптик Ігор Кібальчич повідомив, що до кінця тижня в окремих регіонах України очікуються сильні зливи, град та поривчастий вітер.
У деяких областях температура повітря може підніматися до +30 °С, що також створюватиме додаткове навантаження на енергосистему.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

