На Дніпропетровщині російський FPV-дрон вдарив по автомобілю бригади ДТЕК, яка прямувала на аварійно-відновлювальні роботи у прифронтовому районі.
Про інцидент повідомили у пресслужбі компанії.
🚨 Дрон поцілив просто в службове авто
Атака сталася 7 травня під час виконання службового завдання. Енергетики їхали до прифронтового міста, щоб відновлювати пошкоджену інфраструктуру після попередніх обстрілів.
У цей момент ворожий FPV-дрон влучив прямо в автомобіль бригади.
🙏 Люди встигли врятуватися
Працівники ДТЕК змогли оперативно покинути машину, тому вдалося уникнути загиблих та поранених.
Втім, службовий автомобіль зазнав серйозних пошкоджень і більше не придатний для роботи.
⚠️ Атаки на енергетиків не припиняються
У компанії заявили, що це вже 264-та атака російських військ на енергетичну інфраструктуру Дніпропетровської області.
🔥 Нічна атака на Дніпро
У ніч проти 7 травня росіяни також атакували Дніпро.
За даними Дніпропетровська обласна військова адміністрація, через обстріл у місті загорілася квартира у п’ятиповерховому будинку.
Також були пошкоджені сусідні будинки та автомобілі.
🚑 Є постраждалі
Внаслідок атаки травми отримали:
— 21-річна вагітна жінка;
— 45-річний чоловік.
Обом надали необхідну допомогу.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram чи Viber щоб бути в курсі останніх подій.

