Вперше за 12 років в Україні ліцензували операторів лотерей
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Вперше за 12 років в Україні ліцензували операторів лотерей

Мар 11, 2026

Вперше за 12 років в Україні ліцензували операторів лотерей. До бюджету вже надійшло понад 72 млн грн, — заступниця міністра цифрової трансформації Наталя Денікеєва


Ліцензії на роботу отримали оператори «МСЛ», «Патріот» та «УНЛ». Кожен із них сплатив по 24,2 млн грн.

Ринок працюватиме за новими правилами:

📍електронна звітність,
📍контроль продажів і виплат у режимі реального часу,
📍QR-код для кожного лотерейного білета
У Мінцифри пояснюють: ці зміни зроблять ринок прозорим і збільшать надходження до державного бюджету.

Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро  в Telegram, щоб бути в курсі останніх подій.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться