Вперше за 12 років в Україні ліцензували операторів лотерей. До бюджету вже надійшло понад 72 млн грн, — заступниця міністра цифрової трансформації Наталя Денікеєва
Ліцензії на роботу отримали оператори «МСЛ», «Патріот» та «УНЛ». Кожен із них сплатив по 24,2 млн грн.
Ринок працюватиме за новими правилами:
📍електронна звітність,
📍контроль продажів і виплат у режимі реального часу,
📍QR-код для кожного лотерейного білета
У Мінцифри пояснюють: ці зміни зроблять ринок прозорим і збільшать надходження до державного бюджету.
Підписуйтесь на канал Типовий Дніпро в Telegram, щоб бути в курсі останніх подій.

