Міністри енергетики та довкілля країн G7 засудили російські атаки на енергосистему України та пообіцяли допомогу в її відновленні — DW.
«Останні удари росії по інфраструктурі природного газу створили загрозу для життя людей і послабили енергетичну безпеку України. Ми будемо працювати над забезпеченням енергетичних потреб українського народу та підтримувати відновлення критичної інфраструктури», — йдеться у спільній заяві G7 після зустрічі в Торонто.
Канада вже оголосила про прискорене виділення 70 млн доларів до Фонду енергетичної підтримки України. Зокрема, 10 млн доларів перерахували раніше запланованого терміну — на ремонт енергооб’єктів і підготовку до зими.

