Міністри енергетики та довкілля країн G7 засудили російські атаки на енергосистему України
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Міністри енергетики та довкілля країн G7 засудили російські атаки на енергосистему України

Ноя 1, 2025

Міністри енергетики та довкілля країн G7 засудили російські атаки на енергосистему України та пообіцяли допомогу в її відновленні — DW.

🗣«Останні удари росії по інфраструктурі природного газу створили загрозу для життя людей і послабили енергетичну безпеку України. Ми будемо працювати над забезпеченням енергетичних потреб українського народу та підтримувати відновлення критичної інфраструктури», — йдеться у спільній заяві G7 після зустрічі в Торонто.

🇨🇦 Канада вже оголосила про прискорене виділення 70 млн доларів до Фонду енергетичної підтримки України. Зокрема, 10 млн доларів перерахували раніше запланованого терміну — на ремонт енергооб’єктів і підготовку до зими.

Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться